Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 210 komentarzy

Prezes pokazał narodowi polskiemu środkowy palec

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielkie wpadki "nadzwyczajnej kasty" są przykrywane orderami i wyróżnieniami dla ich sprawców, tak, by opinia publiczna zwątpiła, że wpadki były wpadkami, skoro winnych nagradza się zamiast karać ...

Jak powszechnie wiadomo w "blogosferze", afera "Air Taxi Kuchciński" jest dla PiS jedynie metodą zarządzania uwagą społeczeństwa tak, by z pola widzenia "ciemnego ludu" zniknęła tzw. "afera podkarpacka" (związana agencjami towarzyskimi, w których politycy korzystali z usług nieletnich kobiet, co było filmowane przez "nieznanych sprawców", zaś filmy trafiły do "nieznanych powierników", więcej na ten temat: link). O aferze pisało "NIE" Urbana już w marcu (Andrzej Rozenek, Nieletnia laska marszałkowska, "NIE", numer 13/2019). W tym czasie od 2 miesięcy nie żył już pierwszy ze świadków, Grzegorz W., potem dołączył do niego Maciej G., a ostatnio Dawid „Cygan” Kostecki. Bez związku ze sprawą, ale "na zakładkę" z "samobójstwem" "Cygana", zmarł w więzieniu Brunon Kwiecień, dzięki czemu część opinii publicznej zajęła się dr nauk chemicznych wrabianym przez ABW w zamach na Sejm III RP, zamiast wieszającym się na leżąco pod kocem bokserem. W związku z "aferą podkarpacką" polska opinia publiczna może się cieszyć, bo przynajmniej pod dwoma względami III RP dogoniła Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Po pierwsze - w uczestnictwie nieznanej części elit politycznych w skrycie filmowanym korzystaniu z usług nieletnich prostytutek (prawdopodobnie - na dodatek - ofiar handlu "żywym towarem"), po drugie - w metodach ukręcania sprawie łba poprzez eliminację świadków (w USA odpowiednik "afery podkarpackiej" skończył się jak dotąd "jedynie" samobójstwem w więzieniu J. Epsteina, ale skutecznym dopiero za drugim razem, co może świadczyć o większym profesjonalizmie polskich samobójców więziennych ...).

Po cóż, mając tak mrożący krew w żyłach temat, jak "afera podkarpacka" zajmować się "o'blat'anym" marszałkiem? Bo "afera lotnicza" pokazuje pewien interesujący aspekt metod działania Jarosława Kaczyńskiego (/ PiS). Na początek - garść faktów:

Kuchciński zapewniał, że gdy jego żona sama leciała rządową maszyną z Rzeszowa do Warszawy, to skorzystała z wolnego miejsca w samolocie za zgodą kapitana i ochrony. Miała nie generować dodatkowych kosztów, bo przelot samolotu już i tak był zaplanowany. (...) dziennikarze TVN dotarli do dokumentów przeczących tej opowieści. (...) 12 lutego szefowa gabinetu marszałka Sejmu wysłała korektę zapotrzebowania na te loty. W dokumencie zaznaczono, że "korekta dotyczy dodatkowego lotu w dniu 13.02.2019 r. z Rzeszowa do Warszawy, lot bez statusu HEAD".Według tego dokumentu Marek Kuchciński wylądował w Rzeszowie 13 lutego o godz. 12:45, a kwadrans później ten sam samolot wystartował z żoną Marka Kuchcińskiego na pokładzie i odleciał do Warszawy. Sam marszałek do stolicy wrócił 14 lutego, oczywiście także za pokładzie rządowego samolotu.
Cyt. z: Znalazł się dokument przeczący słowom Kuchcińskiego. Lot jego żony został specjalnie zamówiony
- Po dokładnej analizie wykonywanych lotów okazało się również, że bezpośrednio po jednym moim locie z Warszawy do Rzeszowa, w drodze powrotnej do Warszawy za zgodą dowódcy załogi oraz jego przełożonego podróżowała moja żona - wyjaśniał Kuchciński. Zapewnił, że "nie był to lot zamawiany specjalnie w tym celu".- Po tym, jak opuściłem pokład samolotu w Rzeszowie, samolot zgodnie z prawem musiał wrócić do Warszawy. Lot ten nie posiadał także statusu HEAD - mówił marszałek.
(...)
Były szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych pytany, czy wspomnianym czterem przedstawicielom najwyższych władz państwowych mogą towarzyszyć członkowie rodziny, odparł, że "instrukcja HEAD nie przewiduje takiej możliwości". - Aczkolwiek w przypadku, kiedy na przykład pan prezydent jest zaproszony z misją oficjalną przez głowę państwa innego państwa wraz z rodziną, w takim przypadku są to członkowie delegacji - dodał, zaznaczając, że "to są wyjątki".

Cyt. z: Loty marszałka Sejmu z rodziną. Lasek: instrukcja HEAD nie przewiduje takiej możliwości
W podniebnej podróży mieli towarzyszyć mu członkowie rodziny. Początkowo była mowa o 6 takich przelotach, jednak później liczba zwiększyła się co najmniej do 23. Kilka razy z rządowych maszyn, wbrew początkowym deklaracjom, miały korzystać jedynie dzieci marszałka Sejmu. Kiedy sprawa wyszła na jaw, prezes PiS Jarosław Kaczyński kazał mu zwrócić koszty za żonę i dzieci. Zostały wyliczone wedle wartości biletów LOT na ok. 650 zł. Marek Kuchiński wpłacił 15 tys zł za 23 przeloty na Caritas i Klinikę Budzik.
Cyt. z: Kolejne rodzinne loty marszałka Marka Kuchcińskiego. Podróżował z rodziną także helikopterem

Przepisy dotyczące lotów HEAD nie zostały napisane dla żartu. Jeśli "elity" POPiS-owe chcą wozić sobie rządowymi samolotami krewnych i znajonych, niech najpierw zmienią prawo tak, by to mogły legalnie robić, zamiast ostentacyjnie łamać przepisy, bo to robienie sobie kpiny z "majestatu" prawa i "powagi" państwa, a de facto - z "suwerena", czyli z Ciebie, Czytelniku - i ze mnie.

Warto dodać, że pan marszałek Kuchciński wcale nie ma lekceważącego stosunku do przepisów obowiązujących w (formalnie jeszcze) naszym państwie. Oto próbka tego, jakim legalistą potrafi być, kiedy tego wymaga sytuacja:

https://www.youtube.com/watch?v=FsvU9fna77E
Okazuje się, że kiedy "krewni i znajomi" w grę nie wchodzą, to pan Kuchciński bardzo trzyma się przepisów ... Tylko dlaczego akurat wtedy, kiedy służy to wyjęciu z Twojej i mojej kieszeni 300 miliardów dolarów na "restytucję" żydowskiego mienia bezspadkowego?

Podobnie jak samonagradzający się rząd Szydło, tak i Kuchciński usiłował wykpić się ze sprawy wpłacając jakieś datki na Caritas. Nie rozumiem, z jakiej racji za dysponowanie mieniem publicznym dla prywaty delikwent rozlicza się z prywatną fundacją dobroczynną a nie ze skarbem państwa (gwoli ścisłości - Marek Kuchciński zadeklarował, że wpłacił po jakimś czasie dodatkowe 28 tys. zł na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych - czyli ... Fundusz Wspierania Amerykańskiego Przemysłu Zbrojeniowego). Ostatecznie za to, że rodzina marszałka Kuchcińskiego bezprawnie polatała sobie Twoim, Czytelniku (jak i moim) samolotem, pan marszałek płaci ... instytucji charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski i fundacji pani Ewy Błaszczyk oraz amerykańskim przemysłowcom. A wszyscy wyborcy PiS ze wzruszeniem przyjęli narodziny "nowej świeckiej tradycji" ... No, ale Ty i ja na te gesty nie damy się nabrać i pana marszałka więcej do sejmu nie wybierzemy ... prawda?

Czy człowiek notorycznie łamiący regulamin pracy (instrukcję HEAD) w celu dostarczania swojej rodzinie usług transportowych środkami transportu należącymi do pracodawcy mógłby liczyć na to, że nie wyleci dyscyplinarnie z pracy albo jego umowa o pracę zostanie przedłużona? Jeśli jest "zwykłym" obywatelem - jak np. Ty albo ja - oczywiście NIE. Ale jeśli jest członkiem "nadzwyczajnej kasty", to już całkiem inna sprawa. No dobrze, ale co to ma wspólnego z panem Kuchcińskim, Tobą i mną? Ano to, że Ty i ja, jako (formalni) właściciele III RP już przedłużyliśmy panu Kuchcińskiemu umowę o zatrudnienie, mimo, że wcale nie chcemy ... A w jaki sposób? Ano w taki sposób, że pan Kuchciński, w ramach kary za swoje grzeszki otrzymał od naczelnika draństwa pierwsze miejsce na liście kandydatów do Sejmu w Okręgu nr 22, czyli w Krośnie. Osoba, która nie potrafi powstrzymać się od wyciągania łap po mienie publiczne (by przy jego użyciu uszczęśliwiać rodzinę) będzie reprezentować w sejmie interesy narodu polskiego ... Naczelnik draństwa działa w tym przypadku szablonowo - wielkie wpadki "nadzwyczajnej kasty" należy przykrywać orderami i wyróżnieniami dla ich sprawców, tak, by opinia publiczna (czyli Ty i ja) zwątpiła, że wpadki były wpadkami, skoro winnych nagradza się zamiast karać.

Jeśli nie mamy ochoty w nieskończoność finansować tych lotów, "nagród i orderów" "nadzwyczajnej kasty", tylko wolimy ją wyekspediować na ... Madagaskar, zacznijmy oddziaływać na PiS-owców w naszym otoczeniu. Kiedy opadną im klapki z oczu, będą tak samo wściekli jak Ty i ja ... Bez ich przebudzenia wylądujemy w replice amerykańskiego systemu monopartyjnego (Republikanie i Demokraci to tylko dwie różne dekoracje, tak samo jak PiS i PO).

P.S.
Warto zwrócić uwagę na to, że znaczna część elektoratu PiS jest oburzona nadużywanem stanowiska przez pana Kuchcińskiego i najchętniej by na niego nie głosowała. Wystawienie eks-marszałka na "jedynce" to typowy dla prezesa tytułowy "ukłon" również w ich stronę. Głosując przeciw PO muszą wbrew swej woli wpuścić do sejmu tego, kogo chce tam umieścić naczelnik. Ot, geniusz perfidii.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Jeśli nie mamy ochoty w nieskończoność finansować tych lotów, "nagród i orderów" "nadzwyczajnej kasty"...

  Ło! Panie! Żeby to były tylko te loty.
  Ale ZUS i PIT już nas jako Polaków skasowały totalnie.
  I żadnej nadziei na zmianę.
  Już prędzej w necie pojawiają się zagadnienia związane z suwerennością monetarną.

  5*
 • @Autor
  Czasami pojawiają się u Pana rozsądne teksty.
  A tu już nie debilizm, a kretynizm wyłazi "wszystkimi porami skóry".
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:36:40
  W którym miejscu?
 • @wercia 09:28:41
  W każdym.
 • @kula Lis 68 09:33:46
  Krótko i merytorycznie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:36:40
  Ma pan całkowitą rację, a autora zapytam, które ku…wa grabie nie grabią do siebie i której prostytutce małoletniej, letniej, czy staroletniej marzy się zawodowe bezrobocie?
  Ja sobie takimi duperelami głowy bym nie zaprzątał.
  J. Kaczyński na dziwki nie chodził?
  Szkoda, taki defekt czasami się zdarza.
  Środkowy palec dla autora notki.
 • @Jasiek 03:08:47
  Dziękuję za ocenę.

  //Ło! Panie! Żeby to były tylko te loty.
  Ale ZUS i PIT już nas jako Polaków skasowały totalnie.
  I żadnej nadziei na zmianę.//

  Zalecałbym jednak ostrożność przy kasowaniu ZUS i PiT. choćby dlatego, że to postulaty kasty oligarchów III RP ... wymyślone za oceanem ( https://swiatowid.neon24.pl/post/150238,libertarianizm-wasze-ulice-nasze-kamienice ) nie zmyślą o takich jak ja czy Pan ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:36:40
  //Czasami pojawiają się u Pana rozsądne teksty.
  A tu już nie debilizm, a kretynizm wyłazi "wszystkimi porami skóry"//

  Cieszę się, że wstąpił Pan zaprezentować wszystkim w praktyce metody dyskursu opracowanej przez siebie "cywilizacji polskiej". Proszę kontynuować ...
 • @Oświat 10:11:58
  //Ma pan całkowitą rację, a autora zapytam, które ku…wa grabie nie grabią do siebie i której prostytutce małoletniej, letniej, czy staroletniej marzy się zawodowe bezrobocie?
  Ja sobie takimi duperelami głowy bym nie zaprzątał.
  J. Kaczyński na dziwki nie chodził?
  Szkoda, taki defekt czasami się zdarza.
  Środkowy palec dla autora notki.//

  Tyle Pan zrozumiał? ...
 • @Oświat 10:11:58
  " autora zapytam, które ku…wa grabie nie grabią do siebie i której prostytutce małoletniej, letniej, czy staroletniej marzy się zawodowe bezrobocie?
  Ja sobie takimi duperelami głowy bym nie zaprzątał."

  A ja zapytam Komentatora,
  czy ten przejaw swoistego zbydlęcenia to rezultat panującego żydowskiego kapitalizmu, czy raczej osobiste predyspozycje?
 • Ci
  Którzy źle oceniają pańską notkę, są zaczadzeni PiS em. W taki lub inny sposób. Np biorą 500+ itd. A my się na to składamy, ale to jest pikuś. Po wyborach będziemy składać się na 300mld zielonych dla narodu wybranego, co ostatnio przypomniało nam 88 senatorów USA.
 • @Światowid 11:30:29
  Na świecie aż się roi od dziewic Orleańskich…po ostatnim razie.
  Tylko brać i wybierać.
  Rozumie pan tą prostą prawdę, czy dalej nie kima?
  Dziś nie mamy innego wyboru jak PiS i dowalanie w prezesa, to dowalanie w wybory większości Polaków i w polską rację stanu, takiego stanu jaki jest w obecnym układzie sił na świecie możliwy.
  Już kilka razy pisałem że lepszym wyborem jest polityka J. Kaczyńskiego niż Slobodana Milasenowicza.
  A ja przed laty słyszałem w telewizji amerykańskiej jak Pat Buchanan Michael Kinsku, generał Aleksander High z senatorem Lugarem dyskutowali, że trzeba przygotować się do bombardowania Jugosławii, Czechosłowacji i Polski gdyby ….
  Pojmuje pan czym jest amerykańska polityka i jakimi metodami się posługuje w celu narzucania swojego dyktatu?
 • @ Autor - 5*
  DK
  ___________________

  Zastanawiające, jak wielu komentujących gotowych jest potępić PO i ulgowo potraktować PiS za tę samą syjonistyczną zgniliznę "politycznych" wyczynów. Czy to tylko przejaw politycznego zdurnienia komentujących, braku historycznej pamięci, czy czegoś gorszego?

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/1184805_717332921617240_2009373724_n.jpg

  „Taniec radości z podpisania traktatu lizbońskiego” w wykonaniu niehomofobicznym
 • Artykuł niekompletny wybiórczy, propagandowy.
  Zabrakło tła czyli informacji jak to było za PO czy innego SLD.
  Dopiero wtedy można grzmieć na wszystkich którzy tak postępują.
  A krytykowanie pryncypialnie jednych a prze,milczenie tego samego u innych trąci fałszem, propagandą, nagonką...wyborczą.

  Wolę jednak rzetelne informacje prawdziwie ulokowane w rzeczywistości... nie lubię białych plam... czyje się wtedy okłamywany.
 • @Oświat 11:56:22
  //A ja przed laty słyszałem w telewizji amerykańskiej jak Pat Buchanan Michael Kinsku, generał Aleksander High z senatorem Lugarem dyskutowali, że trzeba przygotować się do bombardowania Jugosławii, Czechosłowacji i Polski gdyby ….
  Pojmuje pan czym jest amerykańska polityka i jakimi metodami się posługuje w celu narzucania swojego dyktatu?//

  Pan widać nie przeczytał mojego starszego tekstu:
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149944,jak-wyjsc-z-nato-tak-zeby-do-nas-samo-nie-wrocilo

  W skrócie: Białorusi udało się uniknąć i bombardowań NATO i "majdanowego" zamachu stanu. Czyli - nie TEORETYCZNIE, ale W PRAKTYCE można uniknąć DYKTATU globalnych bandytów. Szczególnie odkąd, dzięki Putinowi Rosja wróciła do gry ... krzyżując identyczne, jak ww. plany bandytów wobec Syrii.

  //Dziś nie mamy innego wyboru jak PiS i dowalanie w prezesa, to dowalanie w wybory większości Polaków i w polską rację stanu, takiego stanu jaki jest w obecnym układzie sił na świecie możliwy.//

  A to prezes w ogóle interesuje się POLSKĄ "racją stanu", że "dowalanie" w przekręty i antypolskie działania jego kliki ( https://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy ) godzi w "polską rację stanu"? ...

  Poza tym należy kierować się INTERESEM NARODOWYM, bo "racja stanu" może od niego, pod wpływem elit rządzących (dzierżycieli "stanu"), dość daleko "odpłynąć" ...
 • @Oscar 12:18:19
  //Zabrakło tła czyli informacji jak to było za PO czy innego SLD. Dopiero wtedy można grzmieć na wszystkich którzy tak postępują.//

  O, to "DOBRA ZMIANA" nie miała wnieść ZUPEŁNIE INNYCH standardów, jak PO i SLD? Dlaczego mają być rozliczani nie z tego, jak daleko odbiegają od WZORCOWYCH funkcjonariuszy publicznych - czyli SWOICH HASEŁ WYBORCZYCH, tylko rozgrzeszani, bo NIE ROBIĄ WIĘKSZYCH ŁAJDACTW OD POPRZEDNIKÓW - tylko z grubsza TAKIE SAME?

  //A krytykowanie pryncypialnie jednych a prze,milczenie tego samego u innych trąci fałszem, propagandą, nagonką...wyborczą.//

  A to PiS nie KRYTYKOWAŁ PRYNCYPIALNIE innych? A skoro krytykował, to na JAKIEJ PODSTAWIE - jego pryncypialnie krytykować NIE WOLNO? Bo zbliżają się wybory i akurat z PRYNCYPIAMI "dobra zmana" jest na bakier?

  //Wolę jednak rzetelne informacje prawdziwie ulokowane w rzeczywistości... nie lubię białych plam... czyje się wtedy okłamywany.//

  O, to podałem jakieś informacje "nieprawdziwie i nierzetelnie ulokowane w rzeczywistości" ... ciekawe. Proszę to rozwinąć ...

  Proszę wziąć pod uwagę, że tytuł tekstu nie brzmi "Analiza porównawcza odchyleń polityków polskich partii od moralnych standardów oczekiwanych od osób pełniących funkcje publiczne" i zagadnienie to NIE JEST (mimo MYLĄCEGO, jak się okazuje, TYTUŁU) PRZEDMIOTEM moich "dociekań"...
 • Ku pamięci:
  Jarosław Kaczyński przed wyborami do sejmu o polityce imigracyjnej: https://www.youtube.com/watch?v=fYcVL_CLxRU&t=135s
  Za rządów PiS do Polski przybyło więcej imigrantów niż do jakiegokolwiek kraju europejskiego. PiS przykrywa to zasłoną milczenia.
 • @Oscar 12:18:19
  Od PO i LSD masz Huskego i Kulę Lisa.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:36:40
  10/10
 • @Rzeczpospolita 11:53:45
  ...które ku…wa grabie nie grabią do siebie i której prostytutce małoletniej, letniej, czy staroletniej marzy się zawodowe bezrobocie? ....

  Tak się dzieje od zarania dziejów.
  Nikt i nic tego nie zmieni, bo życie oparte jest o łańcuszek pokarmowy.
  A pytanie było proste
  ....które ku…wa grabie nie grabią do siebie i której prostytutce małoletniej, letniej, czy staroletniej marzy się zawodowe bezrobocie?

  Więc proszę odpowiedzieć, które grabie i która dziwka….?

  By się nie oszukiwać.

  Mogą być tylko różne formy
  Ksiądz na tacę, rząd na podatki, każdy inny grabie jak może, jeden więcej, a drugi gorzej.
 • @Światowid 12:56:14
  Białoruś jest we Wspólnocie Niepodległych Państw z Rosją i z Rosją ma sojusz wojskowy, ma pełne gwarancie mocarstwa atomowego.
  Czy Putin dałby nam takie same gwarancie jak Białorusi skoro Ukrainie odmówił wsparcia?
  Czy pan wie ilu Polaków, albo inaczej, ilu obywateli polskich jest skrajnie rusofobiczna?
  Ja jestem absolutnie za suwerenną i silną Polską, bogatą, uprzemysłowioną, bezpieczną, ale nigdy za taką polityką, która prowadziłaby nas do katastrofy.
  Utrącenie PiSu to z miejsca mamy rządy PO i powolne pełzające niemieckie parcie do odebrania nam ziem zachodnich i północnych.
  Zwrócenie się nagłe i bez przygotowania w stronę Rosji, to od razu mamy majdan, blokadę gospodarczą, masowe bezrobocie i setki tysięcy w pochodach na ulicy, a może nawet i NATOwskie bombardowania.
  To zechciejcie zrozumieć. Chyba że o to wam chodzi. O utracę ziem i o bombardowanie.
 • @Oświat 14:18:02
  Bombardowanie Jugosławii, zniszczenie Syrii, blokada Wenezueli, majdan na Ukrainie, nie skłania was do myślenia?
  Uważacie że podskoczycie Ameryce?
 • Czy to co się dzieje można traktować jako wojnę Polsko żydowską ?
  https://pl.sputniknews.com/polska/2019082110936091-polska-na-celowniku-swiatowych-mediow-przez-afere-piebiaka/

  Z tego co piszą żydowskie media to tak to wygląda.
  Te media zawsze są szczere w swoich kłamstwach.
 • @wercia 13:08:37
  Przypominam schetynowskie standardy : Akcja "widelec" !!! Pamiętamy !!!
  Akcja widelec i pałowanie, jak również do górników strzelanie, to są standardy zachodniej demokracji, o wcześniejszych z lat okupacji niemieckiej nie wspominając, zapomnieliście folksdojcze i zdrajcy. Anonimowe donosy! Anonimowy nadawca donosów! Anonimowo niszczyć sędziów "anonimowych"! Opozycjo opanuj się! Cały świat się z was śmieje! Standardy PO już widzieliśmy (patrz afery Chlebowski, Drzewiecki itp). Obecne standardy Schetyny to hipokryzja! Zlikwidujemy senat! A teraz się do niego pchają! Ja wolę standardy min. Ziobro niż standardy Schetyny i całej opozycji. Kasta sędziowska, sponsorowana przez Sorosa, zapracowała sobie na takie traktowanie a Schetyna niech sobie przypomni rządy PO. Schetyna, jak tam, potrafisz już wymienić chociaż trzy sukcesy totalnej opozycji za czas waszych rządów? Nastąpiła jakaś refleksja, otrzeźwienie?!
 • @Oświat 14:48:48
  //Białoruś jest we Wspólnocie Niepodległych Państw z Rosją i z Rosją ma sojusz wojskowy, ma pełne gwarancie mocarstwa atomowego.
  Czy Putin dałby nam takie same gwarancie jak Białorusi skoro Ukrainie odmówił wsparcia?//

  A miała Ukraina sojusz wojskowy z Rosją? ...

  //Czy pan wie ilu Polaków, albo inaczej, ilu obywateli polskich jest skrajnie rusofobiczna?//

  A zdaje Pan sobie sprawę z tego, że znacznie mniej, niż się Panu wydaje? Po prostu agentura jest nad wyraz wrzaskliwa i agresywna ... Jaka część społeczeństwa popiera bazy i instalacje wojskowe USA w Polsce? ...

  //Ja jestem absolutnie za suwerenną i silną Polską, bogatą, uprzemysłowioną, bezpieczną, ale nigdy za taką polityką, która prowadziłaby nas do katastrofy.//

  Przykro mi, ale z tym potencjałem militarnym, przemysłowym i demograficznym jedyne, w czym naród polski może wybierać - to stopień wasalizacji. Biorąc pod uwagę, że obecny "sojusz" wymaga od nas likwidacji narodu polskiego (dzietność kobiet 1,24, wymuszona ekonmicznie masowa emigracja Polaków, masowa imigracja obcych), warto przemyśleć, czy ALTERNATYWNY SOJUSZ nie pozwoli nam przetrwać jako naród i odzyskać państwo narodowe ...

  //Utrącenie PiSu to z miejsca mamy rządy PO i powolne pełzające niemieckie parcie do odebrania nam ziem zachodnich i północnych.//

  Utrącenie PiS-u nie jest w tej chwili możliwe. Tak samo jak rządy PO. Gra toczy się o to, by PiS NIE MÓGŁ RZĄDZIĆ SAMODZIELNIE, bo wtedy zafunduje nam KUCHENNYMI DRZWIAMI "restytucję" bezspadkowego mienia żydowskiego: https://swiatowid.neon24.pl/post/148503,u447-just-pis-ukrywa-prawde-w-sprawie-zydowskich-roszczen

  //Zwrócenie się nagłe i bez przygotowania w stronę Rosji, to od razu mamy majdan, blokadę gospodarczą, masowe bezrobocie i setki tysięcy w pochodach na ulicy, a może nawet i NATOwskie bombardowania.
  To zechciejcie zrozumieć. Chyba że o to wam chodzi. O utracę ziem i o bombardowanie.

  Bombardowanie Jugosławii, zniszczenie Syrii, blokada Wenezueli, majdan na Ukrainie, nie skłania was do myślenia?
  Uważacie że podskoczycie Ameryce?//

  To NIE jest problem który może powstać w wyniku tych wyborów. Sprawę tego, czym Pan straszy rozważam szerzej tu: https://swiatowid.neon24.pl/post/149944,jak-wyjsc-z-nato-tak-zeby-do-nas-samo-nie-wrocilo
  Jeśli naród polski ma przetrwać, to niestety w końcu musi "podskoczyć Ameryce". Ważne by to zrobić po odpowiednim przygotowaniu i w odpowiednim momencie ... Inaczej czeka nas dalsza depopulacja, odzieranie z majątku narodowego i los ... Palestyńczyków ( https://swiatowid.neon24.pl/post/150238,libertarianizm-wasze-ulice-nasze-kamienice ).
 • @Światowid 15:18:26
  ..że obecny "sojusz" wymaga od nas likwidacji narodu polskiego (dzietność kobiet 1,24,...

  Może nie wszyscy z racji swojego wieku wiedzą, że równo 50 lat temu, kiedy brałem ślub, była stała i ogromna kampania na małżeństwa dwa plus jeden. W radiu, w TV w prasie.
  I bardzo wiele młodych rodzin się na to pisało, tylko na jedno dziecko w rodzinie.
  Myślę że i w latach późniejszych starano się ograniczać wielkość rodzin bo to i kłopot i koszta i przerwa w pracy.
  Kobieta miała raczej pracować nie rodzić.
  Często się mówiło –Kto ma pszczoły (pracę) ten ma miód, kto ma dzieci ten ma smród.
  Chociaż z drugiej strony był także rządowy podatek zwany bykowym. Chłop jak przekroczył 25 lat życia, a się nie ożenił to płacił ,,bykowe”.
 • @kula Lis 68 15:15:40
  Prócz ludzi z PO i z PiS są inni jeszcze, ale widzę, że propaganda PiS-PO -każdy inny układ wykluczony, zdała egzamin.
 • @kula Lis 68 15:45:13
  //@Oscar 14:58:45
  Brejza twórcą „wydziału propagandy”? To poseł PO miał wymyślić „farmę trolli” w Inowrocławiu
  (...)
  https://niezalezna.pl/284552-brejza-tworca-wydzialu-propagandy-to-posel-po-mial-wymyslic-farme-trolli-w-inowroclawiu
  //

  Usuwam.

  U mnie NIE MA wklejania całych artykułów z obrazkami, jak u Pana kolegi "krzysztofjaw". Już kiedyś Panu pisałem, że tego nie lubię.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:36:40
  Poziom komentowania i merytorycznosc adekwatny dla "postmagdalenkowych patriotow".
 • @Światowid 16:06:52
  Afera w Inowrocławiu. Lokalny działacz w mocnych słowach: "Za zorganizowaną grupą hejterów stał poseł Brejza". WIDEO https://wpolityce.pl/polityka/460283-lokalny-dzialacz-krzysztof-brejza-stal-za-grupa-hejterow
  To Schetyna się ucieszy, ale w duchu, tak jeszcze tylko Neumanna usadzić i paru innych.
 • @wercia 15:55:48
  Ci inni na dziś nic nie znaczą. Nie mają mocy sprawczej. Część jak Kukiz15 NA SMYCZY SŁUŻB.
 • @Oscar 12:18:19
  "Zabrakło tła czyli informacji jak to było za PO czy innego SLD"

  Bzdura.
  Obecnie nie rządzi ani Po ani LSD tylko PIS'dzielcy i ich pilnujemy
  Zaś od rozliczenia i ukarania poprzeników są właśnie ci PIS'dzielcy
 • @Jasiek 03:08:47
  "Ale ZUS i PIT już nas jako Polaków skasowały totalnie"

  PIT tak na prawdę to najmniejszy PIKUŚ
  VAT, ZUS i cała reszta pośrednich podatków to dopiero łupie kieszeń
 • @Oświat 10:11:58
  "J. Kaczyński na dziwki nie chodził?"

  Ponoć przywożono mu je go niego - z tym że dodatkowo ponoć były ciut "inne" niż kuchcińskiego - bo goliły się nie tylko pod pachami, ale też i na twarzy, oraz MIĘDZY JAJAMI
 • @Oświat 10:11:58
  "J. Kaczyński na dziwki nie chodził?"

  Poza tym kaczelnik obecnie dziennie ponoć musi już łykać aż 4 VIAGRY

  - 2 aby wstać złóżka
  - i drugie 2 aby samodzielnie chodzić, jątrzyć i szczuć Wolaka na Polaka
 • @Światowid 11:30:29
  "Tyle Pan zrozumiał?"

  A czego więcej autorze oczekujesz po PIS'dzielskim wyznawcy?
  Taki oszołom z dyni jak kamiński w realu dodatkowo obrzuci Cię kamieniami jak to ma w swoim zwyczaju
 • żąd w Warszawce i reszta organizacji PPZ
  .
  żąd w Warszawce i tzw. partie tworzą trzon tej organizacji państwa w Polsce

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  to są jak co sprytniejsi wiedzą wyszkolone od dziesiątków lat kadry, które ostrogi zdobywały w NSZZ, jak tenże bloger przypomina

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  pan prezes nie ustępuje w niczym swemu ś.p. braciszkowi

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  którego opłakujemy od lat, jak przystało na taką kanalię.

  Przypadek Kuchciński jest jedynie małą notatką na marginesie miliardowych operacji, jak choćby ta nosząca kod operacyjyn wywiadu USA "Just Act 447", kod operacyjny Mosad nie został opublikowany. Istotnie przypadek Kuchciński może jedynie służyć do odwracania uwagi, podobnie jak buńczuczne żądania odszkodowania od RFN, co ma też odwrócić uwagę od wspomnianej wyżej operacji i pos-tępakom w tym kraju pokazać, jak ten żądzik w Warszawce się stara i dba o nasze interesy, bowiem jest od dawny wiadomo, że nie ma to żadnego znaczenia, ale skoro już jest to żąd to i żąda.
 • @Światowid 15:28:39
  Autorze nie daj się wprowadzić PIS'dzielcom w nawalankę nie będącą tematem notki
  Usuń komentarze z nią nie związane
  Byłem i jestem przeciwny CENZURZE ale trzymanie się tematu to co innego
  PIS'dzielcy zmieniając temat rozbijają sedna notek
  Kasować i trzymać konkretny kurs tematu
  Chcą innych - niech sami piszą
 • @Oświat 10:11:58
  Chodził marszałek Sejmu. I można mniemac, że ktoś go mógł szantazowac.A Kaczor? Kiedyś kręcił się przy nim Rabiej
 • @Światowid 11:22:44
  Celnie trafiłeś. Wojtas w większości komentarzy zaprzecza swojej CP. Swojej, bo nie Polaków. To doktryner.
 • @Oświat 11:56:22
  Bzdura. Chyba że ktoś lubi robić łaskę. Ja takich zamilowan nie mam
 • @Oscar 12:18:19
  Ale PiS miało być lepsze? "Miało być sanacja czyli uzdrowienie. A takie same qrestwo jak pierwsza sanacja i gorsze niż za SLD, a takie samo jak za PO. SLD jednak pozwolił na uczciwa komisje śledcza, która ich wymiotla.
 • @Oświat 14:48:48
  Kuba trwała. Poza tym, z taką mentalności wasalna, trudno dyskutowac
 • Autor.
  I teraz jest czas na opisanie lotów ryżego matoła z Warszawy do Gdańska w szczytnym celu HARATANIE W GAŁĘ!!!Kosztowało to polaków ok .
  7000000 zł i ryży nie oddał ani grosika! Takie trolle jak ty, są jednostronne i dlatego piszą pewnie na zamówienie, bo zwykły człowiek ma w dupie loty czołowych polityków , którzy podjęli się ciężkiej pracy naprawy naszej ojczyzny, która przez ok 30 lat była dobrym żerem dla mafii, koterii i wszelkiej maści złodziei!!!Tego to już "pisarz" nie chce pamiętać i dlatego jest niewiarygodny!!!
 • @zibi 21:17:41
  Ponieważ w amoku poobrażał Pan chyba wszystkie osoby trzeźwo komentujące pod tym tekstem (komentarze bez zawartości merytorycznej, złożone wyłącznie z wyzwisk), sądzę, że trzeba Panu uniemożliwić tego typu zabawy.

  Odnośnie Pana komentarza - tekst nie dotyczy (czego może nie widać ...) praktyk polityków PO. Jeśli chce Pan o tym dyskutować - proszę założyć bloga, napisać artykuł i dyskutować tamże. Usprawiedliwianie nadużyć PiS wołaniem "a PO też kradło" jest niepoważne.

  //Takie trolle jak ty, są jednostronne i dlatego piszą pewnie na zamówienie, bo zwykły człowiek ma w d***e loty czołowych polityków , którzy podjęli się ciężkiej pracy naprawy naszej ojczyzny//

  I ta "naprawa" polegać ma na powielaniu nadużyć poprzedników? Ja jestem zwykłym człowiekiem i jakoś mi się to nie podoba. Inni zwykli ludzie, których znam (niezwykłych jakoś nie znam ...) też wyrażają się z dezaprobatą o robieniu sobie z rządowego samolotu rodzinnej taksówki.

  // którzy podjęli się ciężkiej pracy naprawy naszej ojczyzny, która przez ok 30 lat była dobrym żerem dla mafii, koterii i wszelkiej maści złodziei!!!Tego to już "pisarz" nie chce pamiętać i dlatego jest niewiarygodny!!!//

  "Pisarz" widzi, że ojczyzna dalej, praktycznie BEZ ("dobrych") ZMIAN nadal jest "żerem dla mafii, koterii i wszelkiej maści złodziei", tylko tym razem część starych gangów została zastąpiona "ekipami z nowego rozdania", które do złodziejstwa dołożyły jeszcze wynikające z głupoty i niewiedzy marnotrawstwo.

  I na tym kończy Pan u mnie karierę komentatora - nie z powodu pisania "prawd", których nie mogę zaakceptować, tylko z powodu obrażania sporej części moich gości i mnie.
 • @Wican 20:35:24
  Opisałeś mimo woli zasadę dziel i rządź stosowaną przeciw głupim Polakom.
  Przypomnę że SLD zniszczyli wspólnie PO i PIS
  PIS jest niszczony wspólnie przez PO i Lewicę (to nie to samo co SLD)
  PO jest niszczone wspólnie przez PIS i kościelną prawicę.
  Nad wszystkimi łapę trzyma globalna mafia nie bez powodu każda partia PO, PIS, SLD pokazuje w TV jakiegoś wyraźnego "żyda" by się uwiarygodnić wobec globalnej mafii.
  Dzisiaj mamy kolejny dowód na to co nam grozi..
  Jeżeli to prawda to jest się czego bać.
  "Nowe Jeruzalem: w ukraińskich szkołach i na uniwersytetach będzie nauczany hebrajski zamiast języka rosyjskiego
 • @Oscar 07:31:23
  achh ta cenzura.
  ucina komentarz na linku pewnie nielubianym przez cenzora.
 • @Oscar 07:28:06
  PiS ma Danielsa, PO miała Rostowskiego, SLD Kwaśniewskiego, a jakiego Żyda miało PSL?
 • @zbig71 08:12:47
  Jeden żyd to za mało trzeba pokazywać otwartość na żydostwo...
  PSL ? nie wiem chyba nie musiało niczego pokazywać poza polityką "k..wy" czyli kto da więcej. Sukces PSL polega na polityce "k..wy" czyli kto da więcej.

  Taka polityka jest wygodna dla mafii bo zawsze mafia może się podeprzeć PSLem w głosowaniach.. mafia lubi sprzedajnych .. ma czym płacić i się tego wcale nie brzydzi... a PSL jako siła samoistna nie stanowi zagrożenia dla nikogo.
 • @Oscar 07:33:42
  Nie cenzura. Dwa znaki < po sobie są uznawane za koniec komentarza, tak samo jak różne inne pary znaków z < na początku ( np. para < i ").
 • @Światowid 12:31:14
  aa .. to głupie jest..
 • @Światowid 11:20:47
  "Dziękuję za ocenę."

  Nie ma sprawy :-)

  "Zalecałbym jednak ostrożność przy kasowaniu ZUS i PiT."

  Łoj, Panie, a jakie tu mundre tako łosotrożność ;-)))

  Ale pocieszę Pana, że do likwidacji jest też VAT :-)
  I co teraz?

  Ale jeśli Pan ma nick "Światowid" to może Pan w końcu będzie wid-ział, że PIT, VAT, ZUS i akcyzy powodują, że państwo zabiera Polakom ponad 80% dochodów. I już nie wystarcza im na dzieci.
  Czy Pan jest w stanie to wid-zieć Panie Światowidzie?

  "nie zmyślą o takich jak ja czy Pan ..."

  Zapewniam Pana, że ja myślę o sobie i o wszystkich :-)


  Pozdrawiam - z górką ;-)
 • @Jasiek 13:51:14
  //"Zalecałbym jednak ostrożność przy kasowaniu ZUS i PiT."

  Łoj, Panie, a jakie tu mundre tako łosotrożność ;-)))

  Ale pocieszę Pana, że do likwidacji jest też VAT :-)
  I co teraz?//

  Pan szanowny jest kolegą p. Kononowicza i też chce "zlikwidować wszystko, żeby niczego nie było"?

  //Ale jeśli Pan ma nick "Światowid" to może Pan w końcu będzie wid-ział, że PIT, VAT, ZUS i akcyzy powodują, że państwo zabiera Polakom ponad 80% dochodów. I już nie wystarcza im na dzieci.
  Czy Pan jest w stanie to wid-zieć Panie Światowidzie?//

  A w PRL byle robotnik stoczniowy jakoś mógł wyżywić 8 dzieci, a taka bieda z nędzą PONOĆ wtedy były i ZERO wolności gospodarczej ... A dzietność kobiet cały czas ponad 2,1 ...

  To może zamiast sprawdzać, czy Pana "kononowiczowskie" postulaty libertariańskie zadziałają WRÓĆMY DO TEGO, co przez 44 lata działało w PRAKTYCE?

  Dodam Panu jeszcze, że zupełnie nie ma Pan pojęcia o prawdziwych przycznyach zapaści demograficznej w Polsce ... ani o PRAWDZIWYCH OSTATECZNYCH beneficjentach libertariańskich postulatów, które Pan formułuje ( https://swiatowid.neon24.pl/post/150238,libertarianizm-wasze-ulice-nasze-kamienice ). No i oczywiście - o prawdziwych skutkach "likwidacji wszystkiego", którymi wbrew Pana (i Panu podobnym) wyobrażeniom NIE będzie zmiana trendu demograficznego, bo po zakończeniu dostosowań dochody PPP zatrudnionych NIE ZMIENIĄ SIĘ (co trudno sobie wyobrazić bez zrozumienia zjawisk ekonomicznych wykraczającego poza libertariańskie felietony Korwina Mikke i takież haggady Stanisława Michalkiewicza). Wystarczy popatrzeć, co się stało po obniżeniu do 0% PIT dla osób poniżej 26go roku życia z ich płacami ...

  //Zapewniam Pana, że ja myślę o sobie i o wszystkich :-)//

  Nawet Pan nie jest świadomy, że NIE MYŚLI, a jedynie POWIELA wtłoczony mu OBCY PROGRAM EKONOMICZNY, który BEZKRYTYCZNIE ZINTERNALIZOWAŁ. I że skutki będą opłakane i dla Pana - i dla "wszystkich", o których niestety NIE MYŚLI, mimo, że mu się WYDAJE inaczej ... dokładnie jak w przypadku naszej polemiki tu: http://bezprzesady-com.neon24.pl/post/150266,po-co-nam-bron-palna

  Jest coś zastanawiającego w tym, jak patologiczni egoiści o skłonnościach do przyjmowania dogmatycznych systemów lgną do opracowanych pod ich profil psychologiczny programów "AMERYKAŃSKIEJ" "PRAWICY", opracowanych wyłącznie z myślą o WYKOLEJANIU DEBATY PUBLICZNEJ w USA (i każdym innym kraju FASADOWEJ "demokracji" [a REALNEJ dyktatury OLIGARCHII etniczno-ekonomicznej]) ...
 • @Światowid 15:29:45
  "Dodam Panu jeszcze, że zupełnie nie ma Pan pojęcia o prawdziwych przycznyach zapaści demograficznej w Polsce ... "

  To proszę mnie oświecić.

  Może dlatego, że państwo zabiera ludziom za mało pieniędzy?
 • @Jasiek 15:37:16
  Porównał Pan choć raz w życiu dzietność Polek z dzietnością Niemek i dochody PPP (średnia lub mediana) Niemek z dochodami PPP Polek (np w ostatnich latach opublikowanych w Eurostacie)? No i dochód PPP Polek w pierwszym dostępnym roku po transformacji (estymator dochodu w PRL) z dochodem Polek PPP dziś? Proszę się chwilę pobawić Eurostatem, przynajmniej CZEGOŚ się Pan nauczy ...

  //Może dlatego, że państwo zabiera ludziom za mało pieniędzy?//

  Pan chce koniecznie mi udowodnić, że niczego z mojego poprzedniego komentarza nie zrozumiał. Nie ma sprawy, wierzę Panu ... Jakby się Panu jednak zechciało przeczytać ze zrozumieniem, to zachęcam do ponownej lektury.

  Tak na marginesie - Pan się kształcił "ekonomicznie" na xportalu, czy na jakim serwisie - tak pytam z ciekawości, trochę tego jest w polskojęzycznym "wolnościowym" Internecie ...
 • @Światowid 15:55:43
  Wystosowałem do Pana prostą prośbę, żeby mnie Pan oświecił, dlaczego w Polsce są problemy z demografią. A Pan mnie odsyła do eurostatu i pisze, że przynajmniej się czegoś nauczę...

  Więc potrafi się Pan wysłowić, czy tylko udaje wszystkowiedzącego buca?

  Czekam na konkretną odpowiedź :-)
 • @Jasiek 15:59:22
  //Wystosowałem do Pana prostą prośbę, żeby mnie Pan oświecił, dlaczego w Polsce są problemy z demografią.//

  Pan mi pisze, że gdyby Polacy mieli więcej pieniędzy (czego NIE DA SIĘ OSIĄGNĄĆ PROPOWANYMI PRZEZ PANA METODAMI LIKWIDACJI PODATKÓW) to by ich było stać na "dziecko+". Ja Panu piszę, że po pierwsze - Polacy NIGDY BY TYCH PIENIĘDZY z obniżki podatków NIE ZOBACZYLI, bo wszystko POSZŁOBY DO KIESZENI zatrudniających ich zagranicznych (i nie tylko) oligarchów. Po drugie - nawet gdyby (załóżmy) dochody nieco wzrosły, nie przełożyłoby się to znacząco na demografię. Z jakiego powodu? A dlaczego bogaci Niemcy mają problemy z demografią? Bo im państwo ZA DUŻO PIENIĘDZY W PODATKACH ODBIERA?

  //A Pan mnie odsyła do eurostatu i pisze, że przynajmniej się czegoś nauczę...//

  Bo jak niczego się Pan nie uczy z moich komentarzy, to może samodzielne badania zadziałają.

  //Więc potrafi się Pan wysłowić, czy tylko udaje wszystkowiedzącego buca? //

  Ja nikogo nie udaję ani nie twierdzę, że wszystko wiem. Natomiast, jak mi się zdaje, wiem nieco więcej od Pana i nawet - próbuję się tą wiedzą podzielić, jak dotąd bez większych sukcesów ...

  Sugeruję wstrzymanie się od inwektyw ...
 • @Światowid 16:13:14
  "Natomiast, jak mi się zdaje, wiem nieco więcej od Pana i nawet - próbuję się tą wiedzą podzielić, jak dotąd bez większych sukcesów ..."

  No a tak konkretnie, to czym się Pan ze mną podzielił? ;-)
  Bo ja się tak szczerze pisząc nic nowego od Pana nie dowiedziałem...
  Więc chyba coś słabo Pan próbuje, albo... nic nie wie ;-)
 • @Światowid 16:13:14
  "A dlaczego bogaci Niemcy mają problemy z demografią? Bo im państwo ZA DUŻO PIENIĘDZY W PODATKACH ODBIERA?"

  Niemcy? Dyć cała Festung Ojropa zdycha i wyciąga kopyta.
  Gdyby nie wyciśniecie Słowian z Europy Środkowej na zachodnie rynki pracy to już by im gospodarka dawno pogrążyła się w otchłani.

  Strasznie mało Pan dostrzega jak na Światowida ;-)

  "Sugeruję wstrzymanie się od inwektyw ..."

  Nie zwyzywałem Pana - zadałem tylko szorstkie pytanie, żeby zmobilizować do konkretnej odpowiedzi.
  Ale jak przeholowałem to przepraszam.
 • @Światowid 16:13:14
  "Pan mi pisze, że gdyby Polacy mieli więcej pieniędzy (czego NIE DA SIĘ OSIĄGNĄĆ PROPOWANYMI PRZEZ PANA METODAMI LIKWIDACJI PODATKÓW) "

  Na samej likwidacji podatków się nie da skończyć.
  Nigdzie nie napisałem, że to wystarczy.
  Potrzebne są jeszcze:

  - Ustawa Wilczka
  - Suwerenność monetarna
  - Globalne ustalanie świadczeń (zamiast tego popier... zusu)

  No i oczywiście "przystawki": zakaz GMO, adopcji zagranicznej, likwidacja 1066, kara śmierci, OT (dostęp do broni, ale cicho- sza, żeby się Światowid nie dowiedział ;-DDD ), kontrakt wyborczy itd. Ale trzon, to te trzy punkty.
 • @Światowid 16:13:14
  "Pan mi pisze, że gdyby Polacy mieli więcej pieniędzy (czego NIE DA SIĘ OSIĄGNĄĆ PROPOWANYMI PRZEZ PANA METODAMI LIKWIDACJI PODATKÓW) "

  Proszę mi tylko nie pisać, że chce Pan reformować system podatkowy, bo padnę ze śmiechu.

  Przykładowo taki VAT: od posła Jakubiaka dowiedziałem się, że razem z... interpretacjami (SIC!!!!) wszystkich treści jest ok miliona stron.
  Przecież jest oczywiste, że tego się nie da zreformować i żeby coś poprawić to cały ten pier...nik trzeba wypier ... ć do kosza.

  I tak właściwie z każdym podatkiem - "pięknie", nieprawdaż?
 • @Jasiek 17:15:16
  //"Natomiast, jak mi się zdaje, wiem nieco więcej od Pana i nawet - próbuję się tą wiedzą podzielić, jak dotąd bez większych sukcesów ..."

  No a tak konkretnie, to czym się Pan ze mną podzielił? ;-)
  Bo ja się tak szczerze pisząc nic nowego od Pana nie dowiedziałem...
  Więc chyba coś słabo Pan próbuje, albo... nic nie wie ;-)//

  Można przyjąć dwa założenia - albo Pan wszystko wie, a mimo to pisze głupoty, albo niczego nie zrozumiał - bo albo nie przeczytał, albo niedostatecznie się przykładał. W pierwszym przypadku - szkoda na Pana czasu. W drugim - niech Pan próbuje dalej, wszystko, co potrzebne jest napisane powyżej.

  Reszty nie komentuję, bo wobec powyższego - nie ma po co. Wydaje mi się, że jeszcze Pan nie dojrzał do rozmów o problemach, tylko jest na etapie "masakrowania", "miażdżenia" i "zaorywania" oponentów (najlepiej etykietowanych jako "lewaki", "komuchy", "marksiści", "homo sovieticusy" i co tam jeszcze macie na tapecie) przy użyciu dość żałosnych chwytów. W wieku ok 30-35 lat mężczyznom spada zwykle poziom różnych hormonów i neuroprzekaźników odpowiedzialnych za agresję i egoizm. Wtedy zaczynają lepiej sobie radzić z myśleniem i przestają być wyznawcami różnych korwinopodobnych pajaców spod znaku "strzelby, Biblii i wolnego rynku" - o ile nie są socjopatami lub psychopatami. Może jeszcze wszystko przed Panem ...
 • @Światowid 21:46:20
  "...przy użyciu dość żałosnych chwytów. "

  A Pana chwyty to jakie są?
  Że ktoś ma się douczyć? Lepiej przyłożyć? Pan wie nieco więcej?
  I to mają być odpowiedzi?

  Problem w tym, że to ja Panu konkretnie napisałem co się dzieje i co trzeba robić, a Pan tylko zrzędzi i jeszcze pisze, że dzieli się wiedzą.
  Co to ma być?

  Żegnam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031