Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 210 komentarzy

LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bidny PiS ma większość w Sejmie, Senacie, ma Prezydenta i TK, który wszelkie gnioty uzna OSTATECZNIE i BEZAPELACYJNIE za zgodne z konstytucją i ... dalej NIC NIE MOŻE.

Putin wprowadził zakaz promocji LGBT, tymczasem PiS marnuje pieniądze podatników na ochronę policyjną demonstracji LGBT. Wygląda na to, że walki z LGBT nie da się w Polsce wygrać. Dlaczego?

W imprezie (w Białymstoku) wzięło udział, oprócz 700 policjantów, po stronie lgbt, 1000 osób, w tym 500 aktywistów jeżdżących od miasta do miasta, po stronie katolickiej, 4000 kibiców zaproszonych przez miejscowych kibiców z całego kraju (cyt. za "Pyrrusowe ...").

Dlaczego mający większość parlamentarną PiS, tak wysoko sobie ceniący "wartości chrześcijańskie" i "rodzinę" nie uchwali w 5 minut (jak nowelizację ustawy o IPN na polecenie władz USA i Izraela) takich praw w sprawie LGBT, jakie wprowadził w Federacji Rosyjskiej Putin? Dlaczego woli wyrzucać w błoto pieniądze Polaków na policyjną ochronę tych spędów? Bo bidny PiS ma większość w Sejmie, Senacie, ma Prezydenta i TK, który wszelkie gnioty uzna OSTATECZNIE i BEZAPELACYJNIE za zgodne z konstytucją i ... dalej NIC NIE MOŻE.

A może ... jest jak strażak, który żeby popisywać się bohaterstwem podczas akcji (werbalnej obrony "wartości") sam wcześniej skrycie podpala budynki? Jeśli interes polityczny PiS jest sprzeczny z interesem narodu polskiego, pierwszeństwo ma zawsze interes PiS. A interes polityczny PiS leży właśnie we wspieraniu i ROZZUCHWALANIU aktywistów LGBT, by potem bohatersko - i w sposób planowy nieskutecznie - bronić przed nimi CIEMNY LUD. KRK też jest to na rękę, bo występuje w podobnej jak PiS roli "obrońcy wartości", czym jakoś legitymizuje się w oczach owieczek po ostatnio nagłośnionych aferach seksualnych.

WNIOSEK? LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK. ZDZIWIENI?

KOMENTARZE

 • @Autor
  Dawno nie spotkałem tak debilnego wniosku; PiS ma doświadczenia z praworządnością a la Timmermans i obchodzi się z LGBT jak ze zgniłym jajem. Bo jak upadnie to dopiero narobi smrodu.
  A tacy jak autor starają się podstawić nogę, aby "się zdarzyło".
  Tylko dlaczego większość społeczeństwa ma wąchać te zapachy miłe nosowi takiego Światowida?
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:44:27
  Pan naprawdę wierzy, że postawa PiS wobec promocji LGBT wynika z doświadczeń z Timmermansem? ...

  Większość społeczeństwa, mając wybór pomiędzy tym, co jest a brakiem obscenicznych zachowań na ulicach, nazywanych obłudnie "demonstracjami" i "prawami obywatela do wolnych zgromadzeń" i brakiem deprawacji ich dzieci w szkołach (przez promocję dewiacji) wybrałaby zakaz promocji LGBT.

  W. Orbana, małego premiera małego kraiku jakoś nie przeraziły "zgniłe jaja" ... a "WIELKI naczelnik WIELKIEGO państwa", wstającej z kolan IV RP jest osobistością jeszcze większego FORMATU jak jakiś W. Orban - .. i ... się jakichś "jaj" boi, jak nie przemierzając ... K.J. Wojtas? Pan w to naprawdę wierzy? ...

  A może ... Panu "perfuma" demonstracji LGBT bardziej pachnie od normalności, która Panu widać "zgniłym jajem" trąci ... ?
 • @
  Czyli Putin ma tu być dla Polski autorytetem ?
  Środowiska wspierające te ruchy lgbt tylko czekają
  na na jakiś zakaz tych marszy , wg mnie należy
  zupełnie ignorować tych ludzi , niech sobie codziennie łażą ,
  do znudzenia bo jak długo można łazić i demonstrować idee
  które trafiają do 1% bo przecież nawet rozsądni homoseksualiści
  się od tego dystansują
 • I Autor ma rację i kol. Wojtas ma rację
  Nikt w Polsce nie miał nigdy problemu z homosiami ani homosie z państwem (trochę ich gnębiono w PRL-u) ale cały problem można by załatwić zakazem propagandy "LGBTQWERTY"
  Oczywiście wymagałoby to postawienia się Brukseli, a PiS chyba nie ma jaj, a byłoby to dla nich otwarcie nowego frontu, więc udają głupiego - jak we wszystkim zresztą

  pozdr
 • @puuuq 14:13:34
  //Czyli Putin ma tu być dla Polski autorytetem ?//

  A dlaczego mamy nie wprowadzać w Polsce rozsądnych rozwiązań tylko dlatego, że Putin wprowadził podobne u siebie? Proszę nie stawiać problemu na głowie ...

  //Środowiska wspierające te ruchy lgbt tylko czekają
  na na jakiś zakaz tych marszy , wg mnie należy
  zupełnie ignorować tych ludzi , niech sobie codziennie łażą ,
  do znudzenia bo jak długo można łazić i demonstrować idee
  które trafiają do 1% bo przecież nawet rozsądni homoseksualiści
  się od tego dystansują//

  Chodzi o nieustanne przesuwanie granic tego, co można w przestrzeni publicznej głosić i prezentować w sferze obyczajowej, de facto - o erozję "moralności publicznej" i stworzenie kolejnego sztucznego konfliktu. Destrukcję spójności społeczeństwa na jeszcze jednej płaszczyźnie. Divide et impera, dziel i rządź.

  To się tym "aktywistom" nie znudzi, bo z tego się utrzymują za pieniądze niezliczonych "międzynarodowych" "fundacji" i "organizacji pozarządowych". "Fundatorom" chodzi nie tylko o demoralizację, ale i stworzenie dodatkowego ZDERZAKA pomiędzy sobą, a narodami, którym fundują pisaną "pod siebie" TOLERANCJĘ i POPRAWNOŚĆ POLITYCZNĄ. Chodzi o to, żeby gniew ludu, jakby co - ... POSZEDŁ PO PIORUNOCHRONIE ...
 • @puuuq 14:13:34
  "nawet rozsądni homoseksualiści się od tego dystansują" - dokladnie, choć w sumie dziwi mnie milczenie tych rozsądnych homosiów

  pozdr
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:44:27
  Bidny PiS boi się nie tylko Timmeransa ale i własnego cienia, co Wojtas rozumie i pochwala. To po co prze do koryta? Hę? Jak się boi to niech siedzi w dziupli, tam najbezpiezczniej. Ale aby posiedzieć w dziupli to trzeba mieć predyspozycje do tego. Kaczelnik ich nie posiada. Bo to wewnętrzna pustka i musi przeć do koryta, mimo że wszystkich się boi. Ale się słucha i pilnie wykonuje polecenia lawirując między kierującymi a Polakami jako wytrawny strateg i taktyk, w praktyce pospolity oszust.
 • Cały ruch LGBT to łamanie kręgosłupa Polskiej kultury.
  To jest ruch polityczny wcelowany dokładnie w Polską kulturę Narodową.
  Finansowanie jest z zagranicy, wykonawcy to na górze obca wroga agentura
  mafii żydowskiej (w polskiej polityce LGBT ma wsparcie w oczywistej mafijnej agenturze typu PO, KOD)...niżej są zwykli pożyteczni idioci ogłupieni jak zwykle ogłupiającą żydowską propagandą.

  Scenariusz akcji jest powtórką z tego samego podręcznika "kolorowych rewolucji"
  Przedtem w PRL były hasła prawa człowieka, wolności, demokracji (wszystkie to kłamstwa dla pożytecznych idiotów) bo po przejęciu władzy mafia odebrała resztki wolności, demokracji i praw człowieka (systemowa grabież , masowe bezrobocie, odcięcie ludzi od opieki medycznej..).

  Teraz hasłem jest wolność w sensie LGBT też hasło skierowane do pożytecznych idiotów...a po przejęciu władzy nastanie kolejna dyktatura mniejszości seksualnych na usługach mafii żydowskiej.
  W USA już ujawniają gigantyczną aferę seksualną organizowaną przez mafię żydowską dla znaczących polityków by zrobić z nich swoje marionetki.

  Ruch LGBT to nic innego jak nowy zaciąg marionetek mafii żydowskiej.
  Mafia nie ma kadr... a marionetki trzeba czymś dyscyplinować.
 • @Światowid 14:31:35
  Skoro wybraliśmy po 1989 'wariant zachodni "
  (NATO, unia ) i kilka milionów rodaków tam się odnajduje ,
  t zn ,że nieunikniemy też zachodnich standardów życia ,
  i tu należy zachować czujność czyli nie dopuścić
  do legalizacji eutanazji , aborcji bez ograniczeń
  czy homo-małżeństw , to są zagrożenia a nie jakieś marsze
  Zwróć uwagę ,że na tym zachodzie wszystko juz wolno
  a tam nadal łażą , czyli marsze same w sobie nie są
  żadnym zagrożeniem
 • @puuuq 14:57:56
  Proszę nie KŁAMAĆ BEZCZELNIE, że po 1989 cokolwiek "WYBRALIŚMY", są jakieś granice (nie)przyzwoitości ...

  Fakt, że kilka milionów Polaków oszukano, niektórych z tej grupy - wcześniej niegłupich - ogłupiono. To jeszcze nie znaczy, że mamy nietrzeźwemu alkoholikowi dawać pół litra i jednocześnie "dla towarzystwa" wmuszać przy okazji pół litra w abstynenta. To alkoholika trzeba leczyć, a nie - zdrowego truć.

  Na resztę ma Pan odpowiedź powyżej.
  Tu:
  http://swiatowid.neon24.pl/post/149863,lgbt-najwyzszym-dobrem-pis-i-krk#comment_1567851

  i tu:
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149863,lgbt-najwyzszym-dobrem-pis-i-krk#comment_1567858
 • @Światowid 15:09:56
  / po 1989 cokolwiek "WYBRALIŚMY", //
  Nawet masz trochę racji bo osobiście nikogo wtedy nie wybierałem
  bo w latach 1987 -2014 nie było mnie w Polsce :)))
  niemniej , nie słyszałem by poza Polakami i Polkami ktoś
  inny przesądzał o wynikach kolejnych wyborów ,
  bo chyba jednak były jakieś wybory :)))
  Rozumiem ,że dla Ciebie były to złe wybory
  że należało zasilić t zw "wspólnotę niepodległych państw"
  i nadal czerpać korzyść z bratniej nam od zawsze Rosji :)))
 • @puuuq 15:36:57
  // nie słyszałem by poza Polakami i Polkami ktoś
  inny przesądzał o wynikach kolejnych wyborów ,
  bo chyba jednak były jakieś wybory//

  Pomijając przypadki fałszerstw, w "demokracji liberalnej" o wynikach wyborów przesądzają PIENIĄDZE i MEDIA. Jakie (czyje) media i czyje pieniądze przesądziły i przesądzają? ...

  Czy Pan ma czytelników swoich komentarzy za kompletnych durniów?

  //Rozumiem ,że dla Ciebie były to złe wybory
  że należało zasilić t zw "wspólnotę niepodległych państw"
  i nadal czerpać korzyść z bratniej nam od zawsze Rosji//

  Pomijając, że nic na ten temat nie pisałem, czysto teoretycznie zapytam: czy lepiej należeć do "wspólnoty niepodległych państw", czy do "baraku państw zniewolonych" w roli niewolnika? A jeśli to pierwsze, to bliżej nam aktualnie do pierwszego, czy do drugiego? Na koniec (obecnie) z jakimi partnerami łatwiej osiągnąć pierwsze, a z jakimi - drugie?
 • @Światowid 15:52:43
  Pieniądze, media i agentura... to są czynniki decydujące o wynikach wyborów a gdy to nie wystarczy to jest jeszcze ordynacja wyborcza, piątkowy samobójca oraz system liczenia głosów.

  Wybory po 89r to by`l teatr dla pożytecznych idiotów ...
  gdy wypadały nie po myśli animatorów to mieliśmy stosowny zamach stanu ..i po kłopocie (Olszewski, Oleksy, Miller) a wszystko pokolorowane stosownie w "wolnych" mediach tak by pożyteczni idioci byli przekonani o słuszności działania .

  W Polsce nie wprowadzono demokracji tylko dyktaturę mafii żydowskiej przypudrowanej w mafijnych mediach na demokrację.
  I taka demokracja jest na całym zachodzie a zwłaszcza w USA.
 • @Oscar 16:11:16
  Z tego co napisałem wynika że PIS nie ma takiego statusu jak Olszewski, Oleksy czy Miller których usunięto od władzy w trybie zamachu stanu albo jak Lepper którego wręcz fizycznie wyeliminowano..
  Ten fakt bardzo źle świadczy o PIS... (ale i o PO o PSL...o innych kanapach żydowskich nie warto wspominać bo oczywiście są promowane).

  Gdy mafia cię toleruje albo wręcz wspiera to zachodzi fundamentalne pytanie ... pracujesz dla Polski czy dla Pollin.
 • @Oscar 16:11:16
  //Wybory po 89r to by`l teatr dla pożytecznych idiotów ...//
  Czy w pozostałych krajach bloku wschodniego też był
  to wtedy tylko teatr ? Dobrze ,że przynajmniej kilka osób
  zawsze wie co się tak naprawdę na świecie dzieje , dla was
  warto zaglądać do sieci , zawsze znacie wszystkie
  szczegóły zakulisowych działań , pełny respekt , wygląda na to ,
  że macie dostęp do największych sekretów nie tylko
  polskiej ale światowej polityki , przy was agenci
  najlepszych wywiadów to cymbały bez polotu
 • @Oscar 16:15:05
  //Pieniądze, media i agentura... //
  Pisałem uniwersalnie o "demokracji liberalnej" typu zachodniego, a nie o III RP. Oczywiście agentura też, tylko u nas prawdziwa agentura (CIA, BND, Mossadu i kogo tam jeszcze) z okresu przed 1989 przeszła płynnie w "elity kompradorskie", będące jednocześnie (znaną z USA i wielu innych państw zachodnich) "mafią etniczną". Niemniej o skuteczności prania mózgów Polaków decydują ostatecznie media i pieniądze (wydawane na media, partie polityczne i "dyżurne autorytety").

  Chyba, że chodzi Panu o agenturę zajmującą się takimi sprawami, jak zbieranie różnych materiałów kompromitujących na prawdziwą opozycję, zabicie Leppera, zniszczenie Łyżwińskiego czy sfabrykowanie oskarżenia przeciw Mateuszowi Piskorskiemu, by bezprawnie go więzić przez 3 lata i w praktyce wyeliminować go z polityki ... Tak, w takim przypadku istotnie agentura jest elementem LIBERALNO-DEMOKRATYCZNEJ KONTROLI NAD ... SPOŁECZEŃSTWEM.

  //PIS nie ma takiego statusu jak Olszewski, Oleksy czy Miller których usunięto od władzy w trybie zamachu stanu//

  Niech Pan nie myli kłótni w rodzinie o podział tortu z "zamachem stanu". Jeszcze ktoś sobie pomyśli, że to nie SLD posłał polskie wojsko na wojnę kolonialną USA z Irakiem albo że Miller nie latał po instrukcje i na szkolenia do Waszyngtonu. Jedyny "wypadek przy pracy" elit kompradorskich czy tam mafii etnicznej po 1989r to jak dotąd powstanie Samoobrony i przekroczenie przez nią progu wyborczego MIMO wrogości WSZYSTKICH mediów III RP ...
 • @puuuq 16:46:35
  //Czy w pozostałych krajach bloku wschodniego też był
  to wtedy tylko teatr ?//

  Zależy gdzie. Tam gdzie się dało - był teatr, a w Rumunii np. mieli jatki urządzone przez "przyjaciół" z zachodu w celu "wprowadzenia demokracji" i "wolnego rynku".

  Panu się zdaje, że jak ktoś przeżył te kilkadziesiąt lat, to i owo przeczytał i pewnych faktów jeszcze nie zapomniał, to nie rozumie, co się na świecie dzieje? Tu znajomość żadnych "sekretów" nie jest do niczego potrzebna. Wystarczy tylko rozumieć to, co było pisane w większości gazet. Albo - co było pisane w prasie "zachodniej", a w polskojęzycznej - nie.

  Pan, jak się wydaje, wierzy w oficjalną propagandę bez żadnych refleksji. To teoretycznie można zrozumieć. Ale po co Pan chce się tu bawić w politruka nawracającego zbłąkane owieczki na "oficjalną wersję wydarzeń dla owieczek" wyprodukowaną przez okągłostołowych "PASTERZY"? Owczarek z Pana, czy co?
 • @Światowid 22:16:12
  //wierzy w oficjalną propagandę bez żadnych refleksji. //
  Dobrze ,że Ty masz na wszystko odpowiedź
  i to po zupełnie osobistych analizach
  bo wszystkie media i tak tylko sieją zamęt
  Nie wiem skąd opinia ,że mam tu coś
  do załatwienia i to z pozycji pasterskiego psa ,
  mam o wiele ciekawsze zajęcia od
  sieciowych zmagań z paradą kuglarzy
 • @puuuq 23:03:09
  //Dobrze ,że Ty masz na wszystko odpowiedź
  i to po zupełnie osobistych analizach
  bo wszystkie media i tak tylko sieją zamęt //

  Nie przypominam sobie, bym proponował Panu przejście na "ty". Jak każdy człowiek z pewnym bagażem doświadczeń, mam nieco przemyśleń w pewnych obszarach tematycznych. To nie są jakieś oryginalne przemyślenia, tylko swoisty "bagaż pokoleniowy". Zadziwiające, że te trywialne obserwacje dla niektórych są równoznaczne z posiadaniem odpowiedzi na wszystko ...

  //Nie wiem skąd opinia ,że mam tu coś
  do załatwienia i to z pozycji pasterskiego psa//

  Powraca Pan tu z uporem, nie mając nic do powiedzenia poza dawno zdementowanymi (dez)informacjami i wciąż usilnie próbuje zdyskredytować tych, którzy tłumaczą Panu, że to dezinformacje. Jeśli nie ma Pan na celu ocalenia zbłąkanych owieczek, po cóż nazywać tych, którzy chicieli tu Panu pomóc wyjść z mroków zdradzanej przez Pana ignorancji "paradą kuglarzy"?
 • @Światowid 23:33:55
  Nie dość ,że wszystko wie, to jeszcze wymaga
  "wersalu " :)))
  Przepraszam najmocniej ,że PANA " TYknąłem "
  zapewniam ,że już nigdy więcej niczego u PANA
  nie skomentuję , nie będę zaśmiecał bloga
  tak wybitnego analityka i znawcę wszechrzeczy
 • @puuuq 23:47:43
  //zapewniam ,że już nigdy więcej niczego u PANA
  nie skomentuję//

  Prosze się trzymać tej deklaracji. Z góry dziękuję. Za resztę - też dziękuję.
 • @MacGregor 14:30:30
  Nie we wszystkim. 19Lipca PiS głosował za odrzuceniem projektu Kukiz 15 w sprawie własności bezdziedzicznej.
  Trochę ich gnębiono.....a niektórych werbowano, jak np: Skubiszewskiego.
 • @ Autor - 5*
  Biskup Frankowski, 13 lipiec 2019r.:
  „Polska jest dziś na pierwszej linii walki o duszę, na naszą ojczyznę naciera potop; bezbożny potop demoralizacji, niszczenia małżeństw i rodzin, gorszenia dzieci, niszczenia wiary w Pana Boga; idzie na Polskę potop genderyzmu, LGBT, uczenia dewiacji już nawet przedszkolaków, idzie zalew profanacji, bezczeszczenia świętości poprzez internet, filmy, teatry, uniwersytety i szkoły i przedszkola i media, a w końcu przez tzw. „marsze równości”

  Kard. J.Glemp, 2003r.:
  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”
  _________________

  Komu więc się nie udało, żydowskiemu Bogu, czy żydo-katolickiemu Kościołowi?
  A może właśnie ten Boży zamysł przy wsparciu żydo-katolickiego Kościoła (JPII: Nie wolno angażować Kościoła do antyeuropejskiej propagandy, dla integracji europejskiej nie ma alternatywy.”) wypalił w 100%?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031