Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
12 postów 210 komentarzy

Coście, wyborcy PiS, uczynili z tej krainy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Drogi wyborco PiS, pytanie do Ciebie - czy PiS (Jarosław Kaczyński) wiedząc już to, co zostało wypunktowane poniżej, pochyli się natychmiast po jesiennych wyborach nad sprawą zwrotu żydowskiego mienia bezspadkowego, czy nie?

Elektorat PiS popełnił w ostatnich wyborach olbrzymi błąd, który może mieć katastrofalne skutki dla państwa i narodu polskiego. Na czym ten błąd polega i dlaczego jego skutki mają być tak poważne? Przecież wszystkim wiadomo, że PiS wygrał wybory, "koalicja zdrady i zaprzaństwa" została znokautowana a Parlament Europejski i tak jest ciałem pozbawionym jakiegokolwiek wpływu na politykę i system prawny Unii Europejskiej. A skoro Europarlament to tylko pozbawiona wpływu na politykę fabryka synekur dla klas politycznych poszczególnych państw członkowskich - to przecież nawet porażka PiS nic by nie znaczyła? Co takiego złego stało się w efekcie tych eurowyborów?

Aby to zrozumieć, należy przypomnieć sobie kilka zdarzeń, które elektorat PiS powinien jeszcze dość dobrze pamiętać. Po uchwaleniu 26 stycznia 2018r., nader potrzebnej (wobec dekad szkalowania narodu polskiego przez środowiska żydowskie na całym świecie) nowelizacji Ustawy o IPN PiS zapewniał, że będzie jej bronił niezłomnie ...

„Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.
2. Jeżeli sprawca czynu określonego w ust. 1 działa nieumyślnie, podlega grzywnie lub karze ograniczenia wolności.
3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w ust. 1 i 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej lub naukowej.
Art. 55b. Niezależnie od przepisów obowiązujących w miejscu popełnienia czynu zabronionego niniejszą ustawę stosuje się do obywatela polskiego oraz cudzoziemca w razie popełnienia przestępstw, o których mowa w art. 55 i art. 55a.”.

Wprawdzie "artyści" i "naukowcy" (jak np. J.T. Gross czy Barbara Engelking-Boni (polecam lekturę linkowanego tekstu)) nadal mieli pozwolenie PiS na szkalowanie narodu polskiego i wybielanie Niemców i "nazistów" ile wlezie, ale już publicysta czy dziennikarz mogli być pociągnięci do odpowiedzialności.

image

Po czym wystarczyło nieco nacisków administracji USA, by europosłowie PiS Tomasz Poręba i Ryszard Legutko pospiesznie udali się do Izraela, gdzie w willi Mossadu w Gilad na przedmieściach Tel Awiwu otrzymali instrukcje, jak ma wyglądać nowelizacja nowelizacji ustawy o IPN. Niezwłocznie po otrzymaniu tych izraelskich instrukcji PiS (czytaj: Jarosław Kaczyński) 27 czerwca 2018r., w trybie ekspresowym, uchwalił Sejmem III RP nowelizajcę nowelizacji, zatwierdził Senatem III RP i podpisał prezydentem Dudą. Jakie były izraelskie instrukcje, można przeczytać w nowelizacji nowelizacji:

Art. 1. W ustawie z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. z 2016 r. poz. 1575 oraz z 2018 r. poz. 5, 369 i 1000) wprowadza się następujące zmiany:
1) art. 45a otrzymuje brzmienie:„Art. 45a. Prokurator oddziałowej komisji wszczyna śledztwa w sprawach o przestępstwa określone w art. 54i art. 55.”;
2) uchyla się art. 55a i art. 55b.

To pokazuje, ile są warte zapewnienia PiS o tym, że czegoś "niezłomnie będzie strzec" ... PiS (Jarosław Kaczyński) bez walki pozwolił na to, by o polskim prawie stanowiły władze USA i Izraela.

Druga sprawa jest jeszcze poważniejsza. Mowa oczywiście o Ustawie 447, którą Stany Zjednoczone dobitnie potwierdzają, jak wielkim są przyjacielem Polski i narodu polskiego. PiS aktywnie sabotował protesty organizowane przez polonię amerykańską, w Polsce nałożył całkowitą blokadę informacyjną, jednocześnie ustami swojego ministra spraw zagranicznych kłamliwie zapewniał w polskim parlamencie, że U 447 nie będzie miała dla Polski żadnych skutków prawnych. Tymczasem wyszło na jaw, że PiS od kilku lat prowadzi zakulisowe rozmowy se stroną amerykańsko-żydowską, które zgodnie z notatką ujawnioną przez S. Michalkiewicza - mają się skończyć skutkami prawnymi.

Wyborcy PiS znając te fakty, bo trudno było o nich nie usłyszeć, mimo wszystko zdecydowali się zagłosować na PiS:

Frekwencja 45,68%
Prawo i Sprawiedliwość 45,38%
Koalicja Europejska 38,47%
Wiosna 6,06%
Konfederacja KOWRiN, Braun, Liroy, Narodowcy 4,55%
Kukiz'15 3,69%

Jarosław Kaczyński podczas kampanii wyborczej oszukiwał elektorat, że głosowanie na mniejsze partie jest złe, bo odbierze PiS głosy, a w efekcie wygra Koalicja Europejska, zaś mniejsze partie i tak polskich interesów nie zdołają obronić - w przeciwieństwie do PiS-u. Jest to wyjątkowo bezczelne oszustwo w przypadku wyborów do Parlamentu Europejskiego, który i tak z definicji jest wyłącznie formą korumpowania partii politycznych różnych państw, których politycy dostają sowite wynagrodzenie w Brukseli za pełnienie funkcji ... dekoracyjnych.

Po kompromitacji w sprawie nowelizacji Ustawy o IPN PiS (Jarosław Kaczyński) jest w swoich wszelkich zapewnieniach i obietnicach niewiarygodny. Widząc skalę oburzenia w sprawie U447 (manifestacja z 11.V.2019) PiS (Jarosław Kaczyński) oszukał ponownie elektorat. W jaki sposób? Zamiast przy użyciu czynów dowieść swoich intencji - i uchwalić projekt Michalkiewicza "Ustawa o ochronie własności Rzeczypospolitej Polskiej i własności obywateli polskich przed grabieżą", wybrał (w polityce pozbawione jakiejkolwiek wagi) zapewnianie na spotkaniach wyborczych, że "Polska żadnych zobowiązań nie ma i to zarówno z punktu widzenia prawa, jak i z punktu widzenia elementarnej moralności i przyzwoitości!". Omijał przy tym szerokim łukiem jakąkolwiek wzmiankę o Ustawie 447 i Żydach. Sam projekt ustawy (zgłoszony przez posła Kukiz'15) został tymczasem rękoma PiS (Jarosława Kaczyńskiego) usunięty z porządku obrad Sejmu, w dość skandalicznych okolicznościach.

Po przypomnieniu powyższych faktów pora przejść do wyjaśnienia, co takiego złego stało się w efekcie tych eurowyborów? Otóż elektorat PiS miał, za pomocą swoich głosów, możliwość wysłania władzom PiS pewnego ostrzeżenia. W jaki sposób? Popierając "Konfederację" można było pokazać elitom PiS, że polityka PiS w sprawie U447 i w sprawie Ustawy o IPN (a szerzej - szkalowania narodu polskiego przez środowiska żydowskie, szczególnie te zlokalizowane w USA) została przez elektorat PiS prawidłowo zrozumiana (jako zdrada żywotnych interesów narodu polskiego) i że zgody na taką politykę nie ma. A to wszystko bez jakiegokolwiek ryzyka, że władzę w Polsce przejmą wrogowie "Dobrej Zmiany" z Koalicji Europejskiej ...

Zamiast tego, elektorat PiS utwierdził Jarosława Kaczyńskiego (PiS) w przekonaniu, że:

- może zupełnie bezkarnie zdradzać swój elektorat, łamać swoje obietnice i wycofywać się z już zrealizowanych obietnic,

- korzystając ze zmasowanej propagandy może przykryć każde sprzeniewierzenie interesom narodu polskiego,

- elektorat pozwoli odwrócić swoją uwagę od spraw o krytycznym znaczeniu dla przyszłości narodu i zajmie się, zgodnie z planem propagandystów i socjoinżynierów, sprawami skandali obyczajowych w kościele katolickim i wojowaniem z wiatrakami LGBT.

Teraz, drogi wyborco PiS, pytanie do Ciebie - czy PiS (Jarosław Kaczyński) wiedząc już to, co zostało wypunktowane powyżej, pochyli się natychmiast po jesiennych wyborach nad sprawą zwrotu żydowskiego mienia bezspadkowego, czy nie? ... A to wszystko dzięki Twojej kartce do głosowania!

Polecam także lekturę tekstu Elity polityczne III RP - miernoty i karierowicze czy ...?

KOMENTARZE

 • Autor
  A po co były weta co do sądów Maliniaka i ciche poparcie PiS, by było jak było. Zażydzony PiS już udowodnił komu służy, miliardy dla żydów w Polsce, renowacje żydowskich cmentarzy, teatry, muzea, gminy żydowskie i to wszystko od podatnika Polskiego. A dodatkowe miliardy dla żydo-banderowskiej Ukrainy. To widać jak na dłoni, pro żydowski kierunek pisiorów i kaczora. A nad wszystkim agent Daniels pilnujący czy budowa Polin idzie w dobrym kierunku.

  Pozdrawiam
 • 5*
  "Otóż elektorat PiS miał, za pomocą swoich głosów, możliwość wysłania władzom PiS pewnego ostrzeżenia."
  Dokładnie tak, bez wielkiego ryzyka!
  Eurowybory nie mają żadnego znaczenia (poza możliwością finansowego urządzenia się europarlamentarzystów).
 • Czy
  Rzeczywiście w dniu wyborów mamy , my zwykłe ludki jakiś wpływ na wybór władzy? Po ostatnich cudach nad urnami w czasie wyborów do Parlamentu europejskiego o 4 w nocy, to śmiem wątpić. Pro polskie siły będą bezwzględnie torpedowane. Tym bardziej, że szabesgoje z PiS mają nić, która ich łączy z naszym najważniejszym sojusznikiem. Dlatego ,,kupujemy,, z USA wszystko na ,,pniu,,
 • Oczywiście to niczyja wina!!To po prostu "cywilizacja" przyszła.Nie pomoże 500+,tempo "schodzenia" polskich dzieciaków narasta!!
  Zdaje się,po mafii narkotykowej i dopalaczowej mafia ds handlu organami ma się coraz lepiej w Polsce!Co za zasobny kraj, finansuje kogo się tylko da,korporacje, Morgany,Mercedey , Mobilis izraelską transportówkę która właśnie zamknęła kolejne połączenia PKS w Polsce,Auschwitz Museum do którego wstępu nie maja Polacy,fundacje Danielsa,fundacje Sorosa,cmentarze pomarłych "mistyczną śmiercią", antypolskie fundacje, /Grosa i Engelking Boni/, buduje Muzea bynajmniej nie Kresowe..itp, kupuje drogi gaz itp


  Miliardy panie miliardy, lekką rąsia wypływają z budżetu , i kolejne pożyczki w MFW.

  Superaśnie!!na porządna służbę zdrowia NI MA PINIENDZY!!coraz mniej lekarzy i pielęgniarek, karetek ,faktycznie niedługo będzie nas 15 mln jak się mówi
  https://prawy.pl/102692-antypolskie-klamstwa-o-holocauscie-oskarzeni-przez-historyka-gross-grabowski-engelking-blonski-i-inni/

  śmieci z całej Europy plus ukraińskie jadą do Polski.

  NO i jeszcze organy Polaków też do użytku.Same beneficja ma "zagranica" z tej zasobnej we wszelkie dobra Polski!!co tylko sobie zazyczą.
  https://pbs.twimg.com/media/D9bxkdqXYAAcf_s.png


  https://pbs.twimg.com/media/D9OAHhdWwAIvkFM.jpg


  https://publiszer.pl/cialo-krzysia-bez-nerek-znaleziono-w-zalewie-mietkow/

  Nasi przodkowie co spoczęli w tej ziemi często oddając za nią życie, byliby zachwyceni!!
 • III siła rządząca w Polsce, lobby homo!!
  https://twitter.com/i/status/1142428135289438209
 • Ni ma piniendzy??nie szkoli się lekarzy??leczą w Anglii ,wykształceni za polskie pieniądze??
  Opolskie: Kolejny szpital w województwie zawiesza porodówkę
  Wczoraj, 22 czerwca (19:24)
  Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach skierował do opolskiego oddziału NFZ wniosek o wyrażenie zgody na zawieszenie oddziału ginekologiczno-położniczego. To już trzeci szpital w województwie, który ogranicza działalność z powodu braku lekarzy.  Czytaj więcej na https://twojezdrowie.rmf24.pl/aktualnosci/news-opolskie-kolejny-szpital-w-wojewodztwie-zawiesza-porodowke,nId,3057805#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 • @trojanka 17:05:37
  https://crowdmedia.pl/dramatyczne-doniesienia-z-polskich-szpitali-sluzba-zdrowia-znalazla-sie-na-skraju-przepasci/
 • @Robik 15:43:27
  ""Otóż elektorat PiS miał, za pomocą swoich głosów, możliwość wysłania władzom PiS pewnego ostrzeżenia."

  Elektorat widział to inaczej. Został poinformowany przez telewizję publiczną, że to Morawiecki protestował przeciw 447, zaś konfederaci są obcymi agentami.

  https://www.youtube.com/watch?v=i_hcmWgXxBo
 • @Pedant 08:16:52
  Kaczyński i Trump - to ruskie szpiony.
  W Niebie też komunizm panuje...
 • @Talbot 13:04:02
  Brawo, Panie Talbot! Znowu błysnął Pan geniuszem! "Merytorycznymi" argumentami powalił Pan oponentów PiS-u na łopatki. W zasadzie , to nie ma się czemu dziwić, bo przecież każdy zwolennik Jarosława jest ponad przeciętnie inteligentny, nie to co ruska agentura, która jest równie debilna, jak jej idol Putin.
 • @Jabo 15:26:34
  "Brawo, Panie Talbot! Znowu błysnął Pan geniuszem! ""

  Spoko - geniusze myślą za ciebie.

  Lubię błyskać Światłem po oczach tumanów - dolary, ruble, euro i komornicy.
  Powodzenia...
 • @Jabo 15:26:34
  Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że mafia doprowadziła do tego, że Polacy nie mogą nawet ogłosić upadłości konsumenkiej za długi bankowe powatałe z inżynierii finansowej - wytworzonej z powietrza?
  W USA wystarczy powiedzieć, że jest się bankrutem i po miesiącu banki dają nowy kresyt?
  Poczytaj ilu Polaków ma komornika i ilu skorzystało z narzędzia upadłości konsumenckiej.

  Teraz ciekawostka: https://pl.sputniknews.com/swiat/201810299083335-Rosjanie-zakaz-wyjazdu-za-granice-dlugi/
 • @Talbot 13:04:02
  Ciebie to już całkiem porąbało!!! Nie podałeś ŻADNYCH dowodów na swoją,kretyńską tezę i dlatego wartość wpisu jest równa ZERO!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031